KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2013, 11:10 hod.

Kolem a kolem... když už tě někdo protahuje, tak je uplně buřt jestli to udělá člověk s aukcí nebo bez. Výsledek je stejnej.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 16.10.2013, 11:34 hod.

WulF: Konstatoval jsem. Nezakazoval. Už je mi jedno, co dělaj ostatní. Nepotřebuju někoho přesvědčovat co má jak hrát, když mě to jako Solo neovlivňuje.
(ale napsat jsem to musel s ohledem na to, že coop hra s AH hráči byla odsouzena velmi rychle, když jsem se na to zeptal při tvorbě DOHODY)

Mě už je to fakt šumák, WulFe,..

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA

Příspěvek od skyrim1988 » 16.10.2013, 12:47 hod.

To jsem asi po*** nechtel jsem to tu nejak narusit... :D

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2013, 13:20 hod.

Nic jsi nep****, neboj ;) Nabídls svoje služby a to není nic proti ničemu.
A narušený jsme už dávno ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 16.10.2013, 13:26 hod.

skyrim1988:
jak říká WulF,..neboj, tebe se to vůbec netýká, nic špatnýho jsi neudělal 8-) ;)

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Maxim » 16.10.2013, 13:27 hod.

Maxim píše:Jak se tak rychle dostanete na paragon já bych se rád připojil, ale nedostanu se jenom tak na lvl 60 protože než se dostanu na 60 tak bude RoS a všichni budou noah
Je na to nějakej trik chtěl bych moc hrát SC selfound
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 16.10.2013, 13:45 hod.

Žádný trik neexistuje. Buď to tak hraj nebo ne. Naopak smyslem NoAH je prodloužení hry a ne zkracování.
BTW: Level 1-60 je otázka pár hodin, pokud chápeš základní mechaniky hry.

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Denny » 16.10.2013, 14:20 hod.

Maxim píše:Je na to nějakej trik chtěl bych moc hrát SC selfound
Zkus se trochu naučit mapy. Některé nejsou zas tak moc náhodné jak se zdá.. např. fields of misery má vždycky východ vpravo nahoře, archivy v desolate sands jsou zase vždycky vlevo nahoře, nebo třeba rozložení těch katapultů ve třetím aktu - je 5 pozic kde můžou být. 2 pozice vlevo dole, 1 vlevo nahoře, 1 vpravo dole, 1 vpravo nahoře.. když pochopíš která mapa jak funguje tak ti to hodně urychlí postup ( krom jeskyní atd )

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Maxim » 16.10.2013, 16:16 hod.

Díky moc :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 19.10.2013, 14:28 hod.

No, když se to fakt nachodí, tak akt 3 se dá dát za 45 minut, akt 4 ještě rychleji. Pořád nemám ještě achiev za 1. a 2. akt pod hodinu, ale už je to jen otázka času:)) ... dá se to takhle vážně hodně urychlit, navíc když máš už nějakou postavu na 60 lvlu, tak podle mě není problém na ní (i pro selfound) naházet lepší šutry a to je pak obrovskej boost:))

Ps. akt jedna sem dal za 61 minut (docela mě to nasralo xD)
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 19.10.2013, 14:42 hod.

Zaujimave, ja som sa nikdy o tieto achiev. neako nesnazil a ani ma to neako nelaka a hlavne nie teraz ked to ledva ide
Obrázek

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 19.10.2013, 14:55 hod.

Jojo WD píše:Zaujimave, ja som sa nikdy o tieto achiev. neako nesnazil a ani ma to neako nelaka a hlavne nie teraz ked to ledva ide
Má to i svoje mouchy. Například se nesmís rozptylovat elitama, které nejsou přímo v cestě, stejně tak ignoruješ gobliny. Taky mě to nelákalo, ale jde o to to dokázat a je to příjemné vzrušení když si u Zultana a zbývá ti deset minut do hodiny :)))
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 19.10.2013, 15:31 hod.

Super, doprajem ti to vzrusenie ;) ja hram HC a tam mam vzrusenia az az :green:
Obrázek

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 19.10.2013, 16:42 hod.

Jojo WD píše:Super, doprajem ti to vzrusenie ;) ja hram HC a tam mam vzrusenia az az :green:
Jak sem ten svůj příspěvek dopsal, tak sem koukal, že tam máš uvedený HC. Sám pro sebe jsem si taky řekl, že tobě o vzrušení asi povídat nemusím :D. Já si budu muset napřed našetřit na lepší notebook, než začnu hrát HC, a jelikož je pořád potřeba šetřit aj na něco jiné, tak je to v nedohlednu..tak si ty alternativy hledat musím :D
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 19.10.2013, 17:25 hod.

:) nj :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 20.10.2013, 21:42 hod.

Takze aby som nezaplnal zbytocne Drsmou topic mojimi kecami co tam ani nepatria tak to napisem sem. Rozhodol som sa ze si zalozim to DHcko a bude ma viac bavit expenie ked to spravim formou video topicu od zaciatku expenia od lvlu 1 az po 60. Cize to znamena ze spravim video z kazdeho bossa co pojdem v kazdom akte od normalu az po inferno a pojdem selffound a budem mat na seve cisto len to co najdem za DHcko cize si nic nevudem vyrabat a nic nebudem davat z WDcka co najdeon na DHcko takze bude mat len to co si sam najde, tak mi drzte palce aby som tak skoro neRIPol :) a prve video mozete cakat uz zajtra proti Skeleton kingovy a je jasne ze mu spravim vlastny topic a bude to zase nieco noveco tu este nebolo :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 24.10.2013, 10:43 hod.

Zdar NOAH selfoundáři,

po SC a HC jsem se rozhodl zkusit další "mód" a to pěkně na Americe od začátku. Po pár hodinách hraní (zatím SC) můžu říci, že je to zase nová zábava. Konečně si taky po pár letech prohlídnu low level předměty a říkám si, že je to taková menší ochutnávka datadisku :o)... A jestli mi to chytne, tak rozjedu i HC, ale uvidíme, to už by bylo na dýl a opatrněji, i když i teď jedu v duchu HC a tedy nechcípat.

Zdar a sílu

US KryOn http://us.battle.net/d3/en/profile/KryOn-2377/
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 24.10.2013, 11:04 hod.

KryOn:
No nazdaár :green:
Načisto na US,...tak to se mi líbí :D ;) ;) - já už uvíznul na US natvrdo 8-) (jestli tam budeš hrát pravidelně, tak si pak můžem poslat kontakt)

Noah s tebou,.. ;) :wave:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 24.10.2013, 11:24 hod.

Díky DrSma, Tebe jsem se chtěl zrovna zeptat, jak jsi to řešil s klíči a hellfire ringy. Jelikož nejezdíš v partě, která je zrovna u uberů velmi k užitku, tak jestli mi nedáš nějaký tip k dobru - s jakou postavou, jaké mp atd jsi to chodil? Je mi jasný, že hodně předbíhám a že mě čeká ještě dlouhá cesta, ale stejně, jen tak pro zajímavost, kdy a s kým se to podařilo tobě... Tipoval bych barbara, se kterým já nemam zkušenosti vůbec a ke kterému jedinému jsem za celou dobu na chuť nepřišel...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 24.10.2013, 11:43 hod.

KryOn:
Ano, s Barbarem. Začal jsem chodit na klíče na PLvL40 a trvalo mi to do PLvL60. Všechno okolo HF ringu proběhlo na MP5 - únosná odtížnost a dobrá pravděpodobnost. Build na bosse jsem upravil pouze na "primary", kam jsem dával Stunovací Bash. (bez party je musíš nějak krotit, jinak "nemáš šanci")

Do PLvL40 jsem měl cca 20 klíčů z expení ACT1. Pak jsem ACT2 a 3 střídal, než jsem měl klíče na 12 mašin (4 kompletní pokusy). Využil jsem sice všechno do mrtě, ale padlo vše, co bylo třeba. Ale zas takovej klikař jsem nebyl. U Kulleho jsem dropnul dílek až na poslední, čtvrtej pokus a už mě polejval pot, že budu muset opět na klíče.

Za mě. HF ring je pro mě motivace vždycky jen jednou. Je to hroznej opruz, nebaví mě to. Asi navěky už budu mít ten se STR od Bardropa, kterej používám u všech postav :D - naštěstí se rollnul na první a poslední pokus dost dobře do defense, takže se dá použít moc dobře :wave:




PS: ale jak na ně s jinejma charama, tak to bych si teď moc nevěděl rady, protože se na to nechystám, tak jsem nad tím ani nepřemejšlel. Představa, že teď vezmu FATHERA nebo SOLARA solo a půjdu na ně na MP5,...no nevim, jak by to dopadlo :roll: (ale kdo ví, třeba OK..but: I :love: Barbarians :green: )

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“