DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 23:00 hod.

ne ne zkus hrát mrazíka s 15 cc frost je o gearu stejně jako monk
a když už tak proč teda nehraješ HC když je vše tak OP :?: :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 08:14 hod.

dawe, evidentně nevidíš/nechceš vidět, co říkám ohledně Monka/jeho (ne)možností Skillů. Po třetí to vypisovat nebudu. (DH s tou Frost kuší - nevim teď jméno, nosej ji často followeři - a vysokou AS by pak byl taky Frost, ne? Gearem jde udělat prakticky cokoliv. S 2M+ EHP můžeš tankovat Wizem i bez Frostu, ale o tomhle se vůbec nebavím.)
A nevidíš ani, že druhá věc, na kterou odpovídám je, jak Lemur reagoval na OP Frosty, že je proto nemá rád. Tak celou dobu vysvětluju, že krom Monka mají všichni nějakou tu možnost "trvalé nesmrtenosti". Proto, že nevidím důvod, proč by měli být Frosti kvůli mražení špatní, nebo tak nefér OP výhoda do party, jak zmínil o pár odstavců výš. (nesnažím se ho přemlouvat, ať je má teď rád, když nemá, nemá)

Proč nehraju HC jsem ti tu už taky napsal. Lidi dělaj chyby, proto umíraj. Taky dělám chyby a nemám čas ani chuť ztrácet postavy. Nemluvě o tom, že jsem xkrát říikal, že solo HC nabízí jen dvě věci. Nekonečnou nudu na jistotu, nebo rychlej RIP, tak proto nehraju HC.




WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.11.2013, 09:13 hod.

EDIT: chtěl jsem něco napsat, ale nepochopil jsem sled vašich myšlenek ... tak nic :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 17:21 hod.

WulF: :green:
Jsem netušil, že ty cca tři odstavce od každýho jsou tak komplikovaný :shock: :P - no, kdyby tě to zajímalo, všechno to bude k přečtení i později 8-) - ve zkratce jsem jen řekl, že nevidím důvod plivat na Frost Wize + druhé téma, které vyplynulo, a to o nevýhodné pozici Monka ve stavbě "OP survival Buildu" oproti ostatním

Ale je hezký, žes napsal, žes chtěl něco napsat, protože jsi tak spoň něco napsal a ne, jako bys něco chtěl napsat a nenapsal nám o tom, protože my bychom o tom pak nic nevěděli. :wave: :green:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.11.2013, 18:07 hod.

jakože Monk nemá OP build ala CM-ko ? ... tak to bych rozporoval ;) Postavit ho je asi tak stejně náročný, ať s aukcí nebo bez ... hledej ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 18:14 hod.

WulF: k Monkovi. Šlo o tohle
--------------
(je to jen překopírovaný)
Barb - neřeším - všichni je maj za nesmrtelný (mimochodem zmíněnej "perma stun" zvládne hravě skillem ne gearem)
Wiz - Frost - trvale skoro nesmrtelnost kvůli perma mražení
DH - SP (Gloom nebo Blood Moon, podle toho, jak moc chceš využít bug na RF) + Rapid Fire - trvale skoro nesmrtelnost
WD - SW + reset CD - klidně dokonce faktická trvalá nesmrtelnost
Monk - nemá nic trvalýho, co by se tomu jen blížilo
--------------
Nediv se výrazu "trvalá nesmrtelnost" - to je pracovní název.
Pokud máš ohledně monka něco, co odpovídá tomu, co jsem napsal, sem s tím. Má Serenitu, které nelze resetovat CD a DS, kterej není spolehlivej. Víc o tom říc neumím a proto jsem chtěl poradu. Odpověď "stunovací fista" (a ještě nehratelná skrz nízkou DPS solo) je úplně z jiné kategorie. Snad tomu rozumíš, je to takhle takový vytržený.
Skill možnosti, ne gear.

Naposledy upravil(a) DrSma dne 25.11.2013, 18:18 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 25.11.2013, 18:18 hod.

no, on takovej dodge build bude hodně nesmrtelnej
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 18:21 hod.

Lemurman: máš odzkoušeno? Já to řešil se Spirerem na HC, když jsem řešil potíže s přežíváním Monka. Zkoumal to na moc lepším gearu, než bych mohl kdy já. Vyšel mu líp obyčejnej kvalitní štít, než celá snaha hrotit dodge. (jestli chceš, asi bych ten topic našel)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 25.11.2013, 18:22 hod.

ne, ale 80% dodge chance je 80%
sice je pravda, že se nedá uhnout všemu, ale většina útoků mine
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.11.2013, 18:23 hod.

Aha ... tak nevím, jestli si koukal na ty proc koeficienty u perma frosta aka CMko, ale to se s postavením perma stun monka v podstatě rovná. U mě žádnej rozdíl.

Jinak nesmrtelnej barb se staví trochu jinak ... ale nevím. Celkově není to tak, že by v úplnym základu byl nějakej char OP resp. nesmrtelnej. Spíš uplně "od přírody" jde nejsnadněji stavět WD a pak Barb ... naopak nejtěžší je DH a pak Wizna. Monk je "zlatej" střed.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 18:44 hod.

Lemur: no, my jsme došli k tomu, že když vezmeš všechen humus po zemi a ostatní magii, pak započítáš, že monkova výhoda dodge je pouze rozdíl mezi dodge jiných postav (v případě dh ani nemluvim, ten má dobrou dodge jen z dex) tak vyjde líp ten prostej dekl. Dodge 80% je nic např. proti tankování DH skrz Rapida a SP, no,..(ale myšlenka dodge jde správným směrem toho, o čem mluvím)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 25.11.2013, 19:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 19:00 hod.

WulF: zaujalo mě, že pasuješ na nejtěžší DH. Ustojí naprosto nehorázný věci. Všechny postavy mám self, když je postavím na MP5, po barbovi je u mě nejstabilnější v přežití DH. A to FUTRA fasovala gear jako poslední, takže ze zbytků...

K tomu, co řešíme:
Wulf říká: "Celkově není to tak, že by v úplnym základu byl nějakej char OP resp. nesmrtelnej."- Tím to začlo, když jsem tohle řekl o Frostovi
Jestli i ty máš na mysli perma Stun monka s tou fistou, tak to je o fistě a ne o Monkovi. - navíc nepoužitelným solo, na což se tu taky ohlížíme..

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 25.11.2013, 19:09 hod.

a ty evidentně nechápeš že je to gearu pm (nelze hrát bez critu) a ps (nelze hrát bez fisty navíc dmg se dá vytáhnout i na 140Kdmg https://www.youtube.com/watch?v=wAe9vFlkpRY)tečka končím diskuzi
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.11.2013, 19:40 hod.

není co dodat ... perma stun monk se dá hrát jako CMko ...
DrSmo, přijmi jednoduše to, že CMko je poatavený na AS a critu a Perma stun Monk na fistě a AS solo na věcech .... hledat ten gear sám nebo v aukci, je prašť jako uhoď ...

BTW:
DH je opravdu papír největší .... ale dykcy můžeš mít kliku na drop, to mi věř

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 19:52 hod.

Dawe:
Nechápeš o co jde u Monka. OK, extrém bude třeba vhodnej příklad

1.Postava bez jediného itemu v trenkách má 5%cc a 50% cd
2.
(Barb - toho neřeším)
WD Passivkou resetuje CD (globy), skillem si dá nesmrtelnost
DH má Skillem SP nehoráznej LS podpořitelnej bugem na Rapidu, passivkou plní discipline CD (5%)
Wiz resetuje CD passivkou (5%), mrazí Novou

Ani u jednoho není zmíňka o Itemu. Gear pouze říká, jak dobře to bude makat až do extrémů, jako je perma. Funkce není odvislá od konkrétního itemu.

3. Monk s nejlepším gearem na světě bez "Sledge Fist" svejma skillama nikdy perma stun nezvládne. Je to o jediným specifickým Itemu.

Taky končím diskusi.


EDIT
WulF:
WulFgaR77 píše:CMko je poatavený na AS a critu a Perma stun Monk na fistě a AS
Na jediné konkrétní fistě/itemu.

Melu to pořád dokola o co jde. Končím diskusi.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.11.2013, 20:08 hod.

:{ najdi si herdek ty proc koeficienty u perma frosta ... to není legrace to sestavit >:'( Monk hledá sigle staty ... CMko doubly a triply

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 20:12 hod.

Wulfíku, já přece vůbec neříkám, že nejde sestavit perma stun monka ani, že je snadný sestavit perma frosta... >:'(
Všechno se od začátku točí kolem KARMY - to NENÍ žádnej perma frost a funguje.."funguje"


Hoši, vůbec už to neřešme. Máte svýho nesmrtelnýho monka fistou. Není to, o čem jsem mluvil, ale nemá to konce.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od dawemorraless » 25.11.2013, 23:15 hod.

tak poslední dodatek ten build co sem tam plesknul tam není pro srandu crip wave je základ cykloon taky když to netrefíš máš blind či seven strike...... think for f*ck sick :!: btw rozjed si znova wizze neber truhlu dojed 60 a řekni mi jak ti bude fungovat frost
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 26.11.2013, 18:18 hod.

rozhodně líp, jak monk bez truhly na čerstvý 60 bez Sledge :lol:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 28.11.2013, 18:06 hod.

Inferno s KARMOU dokončeno na MP3. Diablo padnul bez problémů i s nedokonalým Frostem. Největší výhoda Novy je, že to Diablovi vždy přeruší spell cast (dokonce i klece) a než je Nova opět k dispozici, moc toho nevymyslí.

Měl jsem problém s levnými tornády. Stojej sice jen 20 AP, ale při menších skupinkách odcestujou a necritujou. To se podařilo vyřešit tornádama za full price, která se točí na místě (blízko u postavy). Abych je uživil, musel jsem obětovat 7k DPS a AS z Andarielky a nasadit Storm Crow. Díky hůlce, source a přilbě crit přináší 27 AP, což už je parádní zásobárna a většinu času stačí i na dražší tornáda. Naštěstí je u Wizny celkem snadné najít solidní předměty s touto vlastností.

Wiz je jedinej, u koho se mi podařilo opravdu účelně využít spec. bonus "char only" itemů. :!:


EDIT: jo, málem jsem zapomněl. Druhá velice důležitá úprava byla změna Storm Armor za Ice Armor/Crystalize. Skvěle nouzově zaskočí za Novu, pokud jí jede CD a navíc velice snadno 3x stackuje a pohodlně jde dlouho udržet vysokej Armor :wave:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“