KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 00:26 hod.

..HOT NEWS :wave:
..BARDROP 28.09.2013 00:48 SELČ..

Obrázek

Podrobnosti zítra během dne, dneska jsem KO, celé to bylo tak nějak neplánované :green:

I :love: Barbarians
Solo Selffoud Forever :twisted: ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 28.09.2013, 11:11 hod.

Z jojowa topicu ti DrSmo odpovim nepadá ani prd ikdyž lítám na mp1 prostě nic žadný světlo :{ semtam brimy z rare
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 11:54 hod.

dawe: záleží co a jak děláš. Můžu někde popsat, jak jsem farmil. Třeba se něco z toho může hodit. Odpozoroval jsem nějaký věci za tu dobu. Na HC by neměl bejt rozdíl, jen to bude o dost pomalejší.

Obecně jsem nepodceňoval MF. Proto jsem začal hrotit Paragony, protože to je 300% MF. Jak už jsem psal. Drop začíná po Para60. Vzpomeň si, co říkala Darkness. Úplně to samý. Prostě je potřeba mít pořádnej MF z Paragonů.

Třeba ty střídáš hodně postav na nízkým Paragonu. Jsem přesvědčenej, že to je u tebe ta potíž, že "málo" padá.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 28.09.2013, 13:16 hod.

většinou hraju monka v bandě kde díky bonusům mám o dost zvýšený mf ....jaktože všem s kterejma hraju mají cca o 5-10 větší paragon to padá furt ono být na 15 a mít droplý 2 lege je fakt trochu divný. Návody na farmu sou zbytečný beztak bych je neběhal a každýmu to padá jinak a jinde na SC mi třeba v keepech padalo uplný ho*no ale na howling platow(asi blbě napsaný) mi padali setovky jak na běžícím páse takže asi tak ...asi napíšu ticket :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 28.09.2013, 13:17 hod.

Tak se přidávám! DH naexpenej na 76 paragon, ale už sem hrál poslední dobou strašně málo a to práve kvůli aukci! Itemy prodány, postava nahá :) lets play!
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 13:29 hod.

Kenjy: no, nevím přesně, kam se přidáváš, nějak to nechápu :wave:
Za mě platí, že NoAH nebo Selffound se začíná na čistým účtu. S datáčem se to asi trochu změní, ale do datáče je daleko.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Javurek » 28.09.2013, 13:37 hod.

Čistej účet když někdo enchce hrát na US je dost nereálnej. Podle mě se stačí zbavit obsahu bedny goldů a nepoužívat crafty a gemy které jsi nenašel nebo na ně nemáš recepty. Samozžejmě se musí začít s postavou od začátku od lvl 1.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 13:37 hod.

dawe: jak chceš, vnucovat se nebudu 8-) (já nemluvil o návodech, protože jsem podle žádnejch taky nejel. Ale zdá se, že mi padalo, tak jsem to asi nedělal úplně blbě)
A málo lege na Para15 :?: :!: Co bys jako chtěl :green: Podívej se na Noaha, přece. Když pominu Lege s LvL pod 60, tak na Paragonu13 mám JENDU! (1H crossbow :P ) :wave:

Prostě jsou to začátky. Vem si, že LVL55-60 snad trvá dýl, než pak Para0-10 :!: (aspoň u mě to tak cca bejvá)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 13:40 hod.

Javůrek.
No, já hlavně zjišťoval, co má na mysli. Možnost čistýho je US/ASIA/ nebo cokoliv HC, kde se jelo SC. Pokud to nejde, hold čistka a nová postava, jak říkáš.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 28.09.2013, 13:45 hod.

Odměnu za to že se nechávám dobrovolně mlátit :green: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 13:56 hod.

Javůrek: popravdě, já už ani s tou postavou od LvL1 nevím. Protože s Para 2.0 se to všechno zmixuje a ve výsledku o tý postavě nebudeš vědět vůbec nic :ble:

Na HC chápu, že zaleží na gearu, abys přežil a na dovednostech hráče. Ale na SC i miminko na 1M smrtí (a asi i v trenkách) na nějakej paragon po jedný ráně dojde. Naschvál jsem to přehnal, aby bylo jasný, co myslím.

Za mě po Para 2.0 mi bude na SC prakticky jedno, jak SC postava komu vznikla. Jen musí zahodit ty věci a hotovo. Je to můj názor. Zbytečně tak někdo na SC bude mechanicky procházet od LvL1 a proč?..Artisani stejně zůstávaj, achievy taky..

(neměním názory, je to s ohledem na novej Paragon)

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 28.09.2013, 14:06 hod.

Tak jelikoz paragon zustane, tak sem se prizpusobil a postavu si mazat uplne nechci (respektive bych si ji i smazal a jel NOAH komplet, kdybych vedel, ze mi zustanou nasbirane expy).

A tím přidat jsem myslel to, že budu hrát od teď bez aukce, protože je to zábavnější :)
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 28.09.2013, 14:11 hod.

DrSma píše:
Za mě po Para 2.0 mi bude na SC prakticky jedno, jak SC postava komu vznikla. Jen musí zahodit ty věci a hotovo. Je to můj názor. Zbytečně tak někdo na SC bude mechanicky procházet od LvL1 a proč?..Artisani stejně zůstávaj, achievy taky..

(neměním názory, je to s ohledem na novej Paragon)
Přesně to jsem tím myslel, beru self found v ohledu čistě na equip (sice by bylo super mít nějakejch achiev na "selffound 100 paragon" ale to je nereálný).
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 14:13 hod.

Kenjy:

OK, tak to vítej mezi náma vyvrhelama :lol: (teda já aspoň jsem vyvrhel :green: )


No, poravdě jsem na EU ve stejné situaci jako ty.
Proto jsem Bardropa od nuly začal hrát na US.

Jak vidíš, začali jsme tě tu teď řešit, co s tebou :wave: :green:
Musíme se tak nějak shodnout, co bude od Paragonu 2.0 vlastně považovaný za NoAH/Selffound, protože účty budou rozjetý z minula.

Jak jsem psal. S Kukim jsem dohodlej, že písnem na Blizz, jestli půjde resetovat účet, nebo ne. (Ale nedoufám v to, protože to by třeba mohli mít 2 miliony žádostí a co by si pak počli, že? :wave: )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 28.09.2013, 14:17 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 14:15 hod.

Kenjy: reálný to je v pohodě, když začneš na jiným serveru, nebo HC, když jsi ho třeba nehrál.

A bacha, já jsem v ohledu čistoty NoAH a Selffound velkej kruťas :evil: :wave: (to k tý citaci, je to jen návrh)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 28.09.2013, 14:19 hod.

ty vole a kam pak pudem já self hrát nebudu páč bych byl úplnej salát...no beru teda jen od toho s kým běhám :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 14:26 hod.

dawe: kam bys chodil. Nikam. Všechna témata už pak budou pro tebe/vás. Už jsem to několikrát zmiňoval. Bude jen Selffound a pak všichni ostatní, takže sis odpověděl..

Proto jsem navrhoval založit na jaře Selffound sekci. (respektive ji překopat z této, když tahle sekce nebude mít žádnej smysl)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 28.09.2013, 14:34 hod.

no dyt právě na to se ptám :green: esi to překopeš tak kam pudu ze slepičkama na HC? tam mě bude každej očumovat :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.09.2013, 14:38 hod.

dawe: no vypadá to tak, že asi na HC :cry:

Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Kenjy » 28.09.2013, 14:41 hod.

Jinak, po tom co sem prodal equip mi zustalo okolo 100M a říkal sem si, co s tím ...tak sem si nakoupil všechny možný barvy na equip :twisted:
Je to taková nicneříkající investice, která mě účině zbaví penízků :dead:
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“